Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

Anita30.. Rutinos

Mivel nem közhasznú infó és nem is publikus téma,ebből 3 ki islőve :D

mitter100 kedveli ezt.
  2. mitter100

mitter100 Aktív író

Rendben, nem faggatózok! :D Ha bármi olyan van akkor keresni fogsz még minket (vagy csak Hörby-t.).

3. Lanselott

Lanselott Fórumgróf

Hmm,tudom süket füleknek suttogok,de hátha...Amikor a kliens be lett vezetve,az elején volt olyan probléma,hogy játékból kilépve,mondjuk be szerettem volna lépni a kapukhoz,hogy az összeszedett energiákat beváltsam,vagy a szerelőműhelybe,akkor szimplán kivágott,mintha a kilépés gombra kattintottam volna...Ez egy darabig volt utána amikor kijöttek a javitott verziók,megoldódott. Na ma hatalmas örömömre,megint ezt csinálta....Örömöm határtalan,csak remélem hamarosan lesz egy újabb javitás javitásának a javitott javitásának a javitása - csak úgy DO san :-D

4. Anita30..

Anita30.. Rutinos

Hát ez röhej! Ennyi a húsvéti event? Tojások? :D Még véletlen se legyen valami "ingyen" ,de az üzlet ismét tele van idétlen dolgokkal :D Kaptatok szép újraszínezett champion dróndizit és újraszínezett spectrum pet dizit .sok-sok jó magyar forintért :D :D :D Jól van,nem vesztettem semmit,e hulladék nélkül az elmúlt másfél hétben...... Tartom is magam ehhez és továbbra is messziről elkerülöm ezt a pénztárcaszaggató,de semmit sem nyújtó,balekcsapdát :)

:D :D :D :D :D Nagyon kiröhögöm!!!! :D :D :D :D :D A vesztes!!! https://prnt.sc/12q3uys

Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.21
    Lanselott és mitter100 kedveli ezt.
  5. Amethyst19[AMD]

Amethyst19[AMD] Junior szaki

More figyi! Szerinted nem látjuk, hogy 24 órából 23-at vagy játékban? Az sem zavar, hogy a heti 168 órából 164-et játékban vagy? Van egy ilyen, ha nem tudnád!:)) https://dostats.info/ Itt Te vagy a ***

Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.21
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  6. Daemon_HU

Daemon_HU Fórum-zöldfülű

Én kicsit több mint 6 éve hagytam abba ezt a játékot. Vmikor 2015 elején. Legjobb döntésem volt. :D Függőséget okozó pénznyelő. Azóta kb évente/félévente visszanézek ide, de semmi nem történik már évek óta. Kivették a jackpot csatát, lett mégtöbb botos meg lett mégtöbb puccos dizány'. :D Ami fejlődés az kb annyi, hogy szabadabb a fórum. Amikor abbahagytam, itt totális diktatúra volt. Mindegy volt hogyan írtál, ha kényes volt a téma (főleg a csalások), kaptad a tiltást. Pár alkalom után örökre. Admint "számonkérni" akkor sem volt szabad ha teljesen legit volt a kérdés. Kaptad a tiltást azt csókolom. A bot szó tabu volt. :)

Utoljára szerkesztett: 1.8.21
  7. Inquisitor

Inquisitor Utánpótlás-írogató

Most sem szabad számonkérni, csak a ban jogot ingame leveszítette a gm is, a cm ek nem tudom pontosan mire képesek, de lehet csak kedvelnek engem és 10 percnél többet nem kaptam :D Mondjuk konkrétan be sem szóltam senkinek, csak alapvető írás stílusom olyan mint ha most szöktem volna ki valami Hetvenedrangú szakképző iskolából *Gyári munka forever* megtanított rá :D
    +1 kérdés, ha valaki egyáltalán elolvasta mindezt, A rakéta sebzés, magára a vető raksijára is számolandó? A precízió is? Van egy egészen baba tartarus modul armym amiből ki tudok hozni 30% precíziót 50% rocketet + a képességével vicces lenne. De feleslegesen a battlepassra kuporgatott urimból nem próbálnám ki :D

8. HU-Taurus

HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

Üdv Inquisitor! :)
    Igen, hatással van a rakétavetőre is.

Üdvözlettel,
    Taurus

Inquisitor kedveli ezt.
  9. Inquisitor

Cubikon Greywardra van valami módszer könnyebben beugrani?
    12. napja napi 2 órában próbálok bemenni 4-5 féreglyuk, hazaugró comboval :D

10. Kitti

Kitti Moderator Team Darkorbit

Szia, úgy gondolom, hogy nagyobb esélyed van a "hagyományos módszerrel" azaz, kredites cpu, x2ről :)

HU-Taurus kedveli ezt.
  11. Apofisz

Apofisz Utánpótlás-írogató

Olvasgatom a fórumot de nem is látom értelmét, mindenki szidja a botosokat, de a vicc hogy azt mondom legyenek csak. Vadászos küldinél mire szednék össze teszem azt 100 hajót, ha nem lenne a sok botos??? A botokat kiszűrni ki lehet csak épp a játékosok zöme lelépne és nem lenne értelme futtatni a játékot, esetleg server összeolvadással de az meg nem tetszett igy se se senkinek. A MEGOLDÁS BOTOSOK ELLEN KEDVES ÜZEMELTETŐ : 1. lépés: Vegyék ki a drónjavitó cpu-t a játékból !! 2. lépés : Minden lelövés után a drónók 10-15%-ot sérüljenek. 3. lépés : Állitsák vissza a régi licitáló felállást, azaz ne lehessen látni ki mennyit tett rá a licitre bármire is licitált, hanem ha tullicitálják akkor buktad a kredited. NOS : ezek után a botfejlesztő persze beiktatná hogy 90% sérülésnél a bot kilépjen , de a sok botost lelövi mindenki , vagy épp pukkannak a 16-os drónjai az nagy érvágás bármennyit lopott össze. Ha ezt bevezetnék, hamar tisztulna a game, de addig nem fog amig nincs lépés semerre. Remélem egyszer bevezetik :)

_Tavo_Mex és Páncélgránátos kedveli ezt.
  12. Inquisitor

Másnapra írnának egy programot ami megjavítja a drónokat. Puszi: Ernő bácsi

13. Apofisz

Nem , nem irnának , régebben is csak a drónjavitó cpu volt ami megmentette őket. Nem egy, nem kettő , botosnak pukkantottam a fejlesztett iriszeit :) A legnagyobb baj hogy már az egész ugy jön ki , hogy magának a DO-nak ebből több a bevétele mint a rendelésből.

14. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

-ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

azt ne feledd hogy régen a játék is "butább" volt !
    mai progik már úgy vannak konfizva hogy bármit tud csinálni , ergó most már a drónokat is tudja javítani . Semmi értelme annak amit leírtál mert a mai tudomány mai botfejlesztők lazán belekonfigolják drónjavítást a programba

Utoljára szerkesztett: 19.8.21
    HU-Taurus kedveli ezt.
  15. Inquisitor

youtubere írd be, Darkorbit bot configs. Van egy vidi ahol konkrétan látszik, hogy % osan írja ki, hogy mikor javítsa a drónokat, mekkora kárnál :D
    Ismerd az ellenséged. Ha csak panaszkodni járunk fel, abból nem tanulunk.

HU-Taurus kedveli ezt.
  16. Apofisz

Szerintetek ezeket a robot programokat ki írja? vagy teszem azt ki is az aki engedi egyátalán futni öket? Bevétel és ennyi. Én is tudom , nekik is megéri , a csalóknak is megéri, :) néha kiteszik hogy harcolunk ellenük, de az tény hogy, ennél korruptabb játékot életembe nem láttam , pedig régota van netem. A játék nem rossz , bár rég került értelmes dolog a fejlesztésekbe. Több mit 11 év után , a legszívesebben abbahagynám az egészet :) De mint mások : sajnálom a ráforditott ídőt :( Ezért kitaláltam új megoldást.
    Új cím: Server Big Bot. :) A lényege : havonta elnyerhető cím, aki a legtöbbet összekaparta valós online játék nélkül, annak lőnie se kell senkire , elmegy mellette és az elolvad a nyomi kis hajójával.
    2. Új cím: Bankkártya Men : A legtöbbet utalónak a hónapban a Bot programra, be sem kell lépni. Soha . A program jóváír neki mindent amit amugy lelőne a drága villanyszámlát megspóróljuk igy. Belép és ott van : 900 milliárd kredit , 30 millió uridium.
    3. Új cím : Szivárványos bánatos gyász ! : Annyi szép és érdekes , és szines dizájn került a játékba hogy natur lehetne PAINT a cím, a hajók a drónók a minden annyira szinesek lettek hogy aki a leghülyébb együtest összerakja az megnyeri . :)

Ha kiváncsi a staff van kb : 4921 ötletem még :)

Utoljára szerkesztett: 20.8.21
  17. Egyensúly frissítés III. ... Őszinte gratulációm a fejlesztőknek, ez igen, megcsináltátok megint, profi, sőt kiváló példátlan munka ismét. Nem igazán értem ezt, nem ugy kellene ezt müködtetni valahogy, hogy az ujonan hozott dolgokkal egyensulyozgasanak és ne a régieket modifikálják össze-vissza, vagy eleve jobban átgondolni hogy mit rakunk a játékba, hogy ne keljen hónaponta változtatni ?! Jhaaaa hogy az nem fontos, pakoljuk bele a sok csillogó fekáliát meg légből kapot statokal rendelkező lézereket, hajókat miegymást.... tessék-lássék, vegyék-vigyék, jöjön a pénz az a legfontosabb, azt majd utána adig variálunk még jó nem lesz, csak kinek lesz ?! Az a szomoru hogy nem is rájuk haragszom már, hanem magamra, hogy visszajöttem játszani megint, és megint képes voltam beleverni egy rakat pénztt mert ugy láttam hogy nha talán elindul valamerre ez a játék... hát elindult mostmár látom, köszönöm az utmutatást. :mad::mad::mad:

¤HOFI¤ŁEGENФ és _Tavo_Mex kedveli ezt.
  18. [​IMG]

Tisztelettel köszönjük a csodálatos helyezéseket, a csillogóbbnál - csillogó érmeket!!!! Köszönjük szépen ♥♥♥♥!!!!​

19. Kitti

Kitti Moderator Team Darkorbit

Az oldal megosztása