Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. 21enforcer

    21enforcer Utánpótlás-írogató

    nem akarok tragya lenni de mind tudjuk hogy varhatod a sultgalambot a bp reszerol ezerrt. hetvege van, tobben ''jatszanak'' es a kapuk is terhelik a jatekot, ne varj semmi karpit
     
  2. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Nos hétfő van, most már kapcsolódni sem kapcsolódik. Amúgy nem vaok telhetetlen, de egy-két hét prémi és elvan simítva.
     
  3. 21enforcer

    21enforcer Utánpótlás-írogató

    ahoz a jateknak nem kene menjen TOLUK legalabb 1 napot es beismerjek (1%) hogy naluk a gond .peeersze premi
     
  4. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Elég hosszúra sikerült ez a nyaralás! Szeptember 9 van, és a többségnek játszhatatlan a game. Persze, persze, tudom, Ti jól elvagytok, nektek nem laggol, csak nekünk, nyomiknak...
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  5. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Kedves @Amethyst19[AMD]

    Miről is beszélsz? Ahogy írtam, pont addig voltunk szabadságon, megsúgom neked, ha eddig nem tudtad. A support NEM a játékért felel, az hogy, nem kapsz meg egy csomagot vagy uridiumot vagy rossz a játék, NEM a mi hatáskörünk. Semmi, ismétlem semmi közünk a játék azon részéért, amit épp kifogásolsz.
    Megtalálod itt fórumon, hogy a support miért felel, mit tud csinálni és mit nem, azóta inkább karcsúsítva lett a jogkörünk. Ha rajtunk múlna admin hajóval járnánk a térképeket és aki botol vagy egyéb csalást végez, kiraknánk.
    De ezt a központ végzi, a központi bannolásokról is annyit tudunk mint Ti.

    Üdv,
    Kitti
     
    21enforcer és Mislix kedveli ezt.
  6. 21enforcer

    21enforcer Utánpótlás-írogató

    Jo de ez egy kicsit kiakaszto mivel ti vagytok tulerobe mint a jatekosok(nem ugy tunik) ezert fel kene nezzunk ratok. Mi az hogy nem tudtok egy admin hajoba lepni bakker. ti rendorok kene legyetek a jateknal nem a kozpont akinek koze sincs mi fojik a jatekba a banvawe sablonokon kivul, arra is senki nem tudja tolunk+ toletek pontosan mit bannolnak mert 98% megmarat minim. Bocs nem akarom en megszabni mit csinaljatok de na... es utolso dolog, ha bar BA vagy CA benne van az admin mar kene is hozza egy admin hajo es kezelje a jatekot.
    Tudom e hosszu szoveg utan se lesz semmi de ertsetek meg. :))
     
    Kitti kedveli ezt.
  7. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szevasztok. Valaki megmondaná mi az oka hogy 4200 raktér helyett csak 3200 van? 2011 óta játszom azóta 4200 férőhelyes a raktarem! Tegnap ötödszörre jöttem rá hogy át ált 3200 férőhelyre s így 2x kellett küldeni a sepit. Ez valami rossz újítás?
     
  8. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Szerintem nincs be szerelve valami cpu vagy a petbe a raktérnővelő vagy a nova le járt. Vagy nincs prémium.
     
  9. 21enforcer

    21enforcer Utánpótlás-írogató

    nincs premid. az ad meg 500 at s a rakter duplazoval lenne 4200 a kepesseghajokon
     
    Kitti kedveli ezt.
  10. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Köszi. Figyelmetlen voltam.
     
    21enforcer kedveli ezt.