Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    A systembonus 3 az a 10k uridiumot jelenti (ha jól emlékszem, akkor még egyszer 10k uridium jóvá volt írva pont ilyen hibákért, és akkor is systembonus (3)-mal jelezte vissza a napló)
     
  2. Talány megfejtve.
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    noos,pár éve itt vagyok,de ilet még nem láttam. A térképen ahol voltam,pont két erős klán csatázott valamiért,és hajó mint égen a csillagok,minden osztályból és több megbízótól. Persze,sokan voltak álcában. Ahogy láttam,mi folyik,behúzódtam az egyik kapuhoz,mondván,ez nem az én dolgom,várok pár percet,ha elül a dolog,akkor megyek vissza a térképre. Ekkor történt egy érdekes dolog. Amikor is oda kattintottam a közeli kapuhoz,véletlenül pont egy álcában levő hajóra kattintottam,és NEM piros célkereszt jelent meg,hanem egy sötét lila vastag karimájú kör,mintha át lenne húzva! Ez mit jelent,hirtelen arra gondoltam,a hajó amit véletlenül kijelöltem Admin hajó? Más nem jutott eszembe....Esetleg valaki tudja a megoldást?? Ha segit: szerver EU-1,3-4 es térképen,a Hitac elvonulása után történt.....Köszönöm.
     
  4. A környéken egy Citadel hajó aktiválta egyik képességét.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  5. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udv, a DarkOrbit saját hivatalos Discord szerveréhez már 50.000 registrált felhasználo csatlakozott, ez alkalombol utalványkodokat osztottak meg. Erdemes csatlakozni mert eloszor ott lehet értesulni a legfrisebb hírekrol, akár kozvetlenul a fejlesztoktol!
    [​IMG][​IMG]
    Az "utalványok" menupont alatt lehet beváltani az utalványkodokat-
    [​IMG][​IMG]-sikeresbeváltás után a naploban visszanézheto a bevlátási dátum.

    KOD: DOWINTERFUN2 -jutalom: (5000x UCB-100, 1x 10darabos álca cpu, 50 Extra Energia.)

    KOD: DOWINTERFUN -jutalom: (Leonov hajo, ha már megvan 10.000 uridium jár helyette!)
    (Tipp: Ha nincs még leonov hajod inkább szereld ossze szerelomuhelyben, vagy vidd el kreditért liciten, és csak ezután használd fel a kodot :cool:)

    Tobb info Discord-rol itt: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/hivatalos-darkorbit-discord-szerver.114849/
     
  6. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Szia,lenne ezzel kapcsolatban pár kérdésem,amit belinkeltél.
    Ez a discord,ugyanaz a discord amit anno conectionb. rakott be többször linken?
    Csak mert anno,még azt hittem,lesz valami értelme,és csináltam hozzáférést. Az más kérdés,hogy nem nagyon léptem be azóta,mert nem teljesen arról szólt amire én gondoltam. Viszont ha jól értettem,minden tagnak adtak utalványkódot. Eddig ilyesmire nem is gondoltam,de miután olvastam a bejegyzésed,megnéztem,nem kaptam semmit....
     
  7. ¤maistro¤

    ¤maistro¤ Járnitanuló

    én mindkettőért kaptam
     
  8. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udv, ugy tudom Connection_Broken-nek is van saját csevegoszobája discordon, de én a hivatalos Darkorbit Reloaded szerverol írtam.
    A kodokat Discordon írták ki DO-s team tagok, és bárki felhasználhatja azok is akik még nem regisztráltak discordra.
    [​IMG]
     
    Lanselott kedveli ezt.
  9. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Mindkettő működik. Én is regisztráltam anno, aztán uncsi volt.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  10. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Üdv,valaki aki régebben itt van,elmagyarázná nekem,hogyan lehet az,hogy VRu-s révén,ugye a 3x tréképeken mozgok,vagyis ott van az anyabázis. Az imént yiszont olyan történt amit nem értek. 3-2 ről ugrottam volna,a kistérkép szerint a bal felső sarokban levő kapuval 3-4 re de a rendszer 4-4 re dobott,ahol valami balhé közepére tehetett,mert mire felfogtam hol vagyok,már ki is lőttek. Azért biztos,hogy 4-4 volt,mert 3-8 ra tett vissza javitani. Ez valami bug,vagy most event alatt ez van??
     
  11. ¤maistro¤

    ¤maistro¤ Járnitanuló

    bug velem sokszor megesett.
     
    rozsdásszög kedveli ezt.
  12. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Spaceball alatt X-2 közepén van egy kapu, amin 4-4 közepére jutsz. Amennyiben ott lelőnek X-8 bázisra javulsz.
     
  13. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Sziasztok! Újra én volnék... Említettem már, hogy egy jó ideje nem játszodtam ezt a játékot, és most kiraktam egy Zeta kaput. Eddig 3 életet adott, mikor régebb egy kaput kiraktam, most 5 életet adott. Ez normális, vagy nem így kellene lennie?
     
  14. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Csak a gyengéknek. :)
    Vicceltem
    :) :) 1-2 hónapos új szabály.
     
  15. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Köszönöm,azt ismerem,de oda eleve nem megyek,még a közelébe sem,ott a "nagyfiúk" játszanak,nem játszok agyaggalambot.....ez a bal felső kapu volt,de már irták,hogy egy az állandósult bugok közül,nincs mit tenni,majd megszokom...
     
  16. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Ok Ok :D:p, köszi ;)

    Majd azt is megszokod, ha benyomod bármelyik ugrási CPU-t, és nem oda ugrik a hajód, ahová szeretnéd, és csak annyit veszel észre, hogy sok a protegit, majd belassulsz és meghalsz :eek:. Nem tudom, hogy ez hogy működik, mert még nem sikerült bejutnom "oda" :confused:, de majd egyszer :D. A "???" mapról beszélek. ;)
     
  17. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

  18. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Ja, most néztem utána, erről sem tudtam... Látszik, hogy régóta nem játszodtam :D, de szép kis bónuszt ad :O, és ez örökre benn marad a játékban? (gondolom, hogy a Spartanra gondoltál)
     
  19. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Nem, az sok mindenkinek van.
     
  20. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Akkor arra a rengeteg sepromra gondoltál a lézeren? Mást nem nagyon látok :D.

    Amúgy nekem is van valami, amit most kaptam :p

    11.11.2017 - 13:30[​IMG]Roten Beute-Key benutzt.
    [​IMG]
    11.11.2017 - 13:30[​IMG]Item erhalten: Lava G-Champion P.E.T.-Design
    Nagyon jól néz ki ez a P.E.T design. Űrhajóra is elfogadnék egyet, csak sajna event alatt nem tudom teljesíteni az alpha, beta, gamma kapukat egyszerre :eek:. Majd jövőre :cool::rolleyes:.

    Az egészben az volt az érdekes, hogy a kék ládákból rakéták jöttek, a pirosból meg pont az, amit akartam, egy P.E.T design. De nem zavar, az a lényeg, hogy amit akartam, azt megszereztem (sőt, jobbat kaptam, mert mi lett volna, ha egy argont kapnék? :D:D Nem vagyok oda a liláért :D)