Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Köszi. Jó drága hiba volt ez.. Nem lehetne kijavítani? Amúgy, mondjuk ezt a játékosok megtévesztésének nevezném inkább, nem hibának..
     
    Lanselott kedveli ezt.
  2. Sweetnight

    Sweetnight Utánpótlás-írogató

    Már megírták, hogy ez van helyette
     
  3. Thor

    Thor Fórum-zöldfülű

    Kiírja a rendszer, hogy megnyerheted ugyan azt a deesinget, de a másodikat már nem írja jóvá.
     
  4. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kedves Modik,Adminok stb,valaki mondja meg nekem,ha ma délután bementem Gammaát megcsinálni és közben lefagyott a rendszer,nem a gépem,hanem csak a DO szerver,és ugye mire visszaértem kilőttek,ilyen esetben a suport vissza tudja adni az elveszitett életet,vagy mivel van még egy nyeljem be és menjek tovább? Tudom lehet venni 10000 uridiumért,de ez nem az én hibámból ment el,ráadásul ujra kell kezdenem a hullámot is-értsd hiába elhasznált uridiumos lőszer....
     
  5. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Ha úgy ítéled, hogy a saját hibádon kívül elvesztetted a kapudat, akkor azon nyomban írj supportra. Ez csak a kapu elvesztése esetén érvényes.
     
  6. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Sziasztok!

    Megmondanátok légyszives hogy olyankor mi van mikor a konvertálóból másodjára is megkapom a blaze design-et? Az a kapszula elveszik igy? Nem akarok itt rinyálni egy kapszula miatt, csak hát mivel a többi "sportszerű" játékos még a hitac közelébe sem enged igy csak abból tudok gazdálkodni amit a szerelőműhelyben összerakok tehát csak pár darabból.
    Mondjuk az árának azért örülnék :D :D
     
  7. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Ha a log igazolja hogy megkapta, akkor 10.000 uridiumot fogsz kapni,írnod kell a supportra.A kapszulakonvertálónál írja,hogy hány kapszulát váltottál be.
     
  8. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    jó én már kaptam 3 blaze desiget akkor nekem is lehet írni?
     
  9. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Köszönöm a választ, irtam is a supportnak :)
     
  10. Érdeklődő

    Érdeklődő Fórum-zöldfülű

    Én azt nem értem , hogy ha csak 1 PET-em lehet , akkor vajon a kapszullákból miért kaptam 3 db Blaze A-Elitte PET design-t ???
    Mit kezdjek a 2 db felesleges használhatatlannal ???
     
  11. Érdeklődő

    Érdeklődő Fórum-zöldfülű

    Bocsi a fenti írásomért , már vissza olvastam és látom mit kell tennem !
     
  12. Dizaszter

    Dizaszter Utánpótlás-írogató

    A P.E.T.10 Dizájnok többször beszerezhető tárgyak, a Hajó Dizájnokkal ellentétben, amelyeket csak egyszer szerezhetsz be. Ha esetleg már egy meglévő Dizájnt kapsz, akkor 10.000 Uridiumot kapsz helyette. A többi P.E.T.10 Dizájnt feltudod szerelni másik hajókba is, tehát nem annyira fölösleges.
     
  13. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Sziasztok,másnál is ennyire lagol a játék? Egyszerűen nem tudok kaput megcsinálni,mert belassul és ugye kilőnek....Vitte valaki végig most a Hitac eventre kiadott küldetést ahol a 3 kaput kell kirakni?
     
  14. Dizaszter

    Dizaszter Utánpótlás-írogató

    Ha ezelőtt kivitted már az Alfa, Béta és Gamma kaput, akkor azonnal megkapod a jutalmat anélkül, hogy elmozdultál volna az ellenőrző központtól. Nem tudom, hogy ez bug vagy sem, vagy, hogy te, hogy állsz a kapukkal... Írj supportnak, ha a lag miatt vesztetted el a kaput és ha jó napjuk van, akkor visszakapod. Velem volt már, hogy kaptam vissza. :D #SADSTORY :(
     
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nekem még soha nem volt,hogy bármi pozitiv dolgot kaptam volna suportol,csak sablonválaszokat,amivel ugye nem megyek semmire. azt hiszem belefáradtam,nem irok nekik többet,de nem is költök a játékra,erre-így kár!
    A kapuknál egyébként Alfa és Bétát már vittem ki többször is,Gammát még eddig nem. pont a sok lag miatt,gondoltam most megcsinálom,de ráment tömérdek uridium,és semmi az eredmény:-( Ha hibázok elismerem,de ez teljesen tőlem független.....És erre jön rá,hogy a sok fullos,akik eddig is a mezőny felett voltak,most mellényzsebből megveszi a Tartarust,tovább növelve az előnyét....Szuper taktika,így fejlődjön a középmezőny....:-( Nemsokára csak fulos,vagy olyan lesz aki erős klán tagja és azok nyomják,meg a kezdők de azok is csak addig míg rá nem jönnek miről szól ez az egész....
     
  16. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Szia!

    A tartarus nem egy túl jó hajó, most próbáltam, promizott full meghajtós sebessége 444 körül mozog (góli 540), ha aktiválod a (jelenleg bugos) sebesség növelőjét, akkor a lézer gyengébb. Szóval a góli még mindig jobb, mert abban több a lézer, így nagyobbakat is tud ütni. Én már bánom hogy kiadtam érte 200k urit :( (hiába gyors, ha nem üt nagyot, így kb csak zümmög, repdécsel mint 1 szúnyog, már ha nem kapcsol ki-be magától a sebességnövelője) így gyakorlatilag használhatatlan.
     
  17. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Lehet még fejlődni, ládák jól adják a lőszert / felszerelést.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.8.16
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Igazad lehet,mert lőni nem láttam,de délután voltam fenn,és a goliátom mellett úgy söpört el,mintha állnék.....A logika szerint,megjelenik álcából,lő és eltűnik.....ennyi a történet. Persze a gyakorlatban nem tudom,hogyan működik,ezt majd a játék mutatja meg,lehet igazad van!
    A ládák pedig nem tudom melyikre gondolsz,de ha zöldekre,azok tömérdek nano kütyüt adnak,és igen,némi lőszert,de ahogy észrevettem egyre kevesebb X3 at vagy RSB-t,inkább alsóbb kategóriásakat,néha becsúszik egy lézer,booster,vagy generátor nagyritkán....de nem igazán értem,ez miben járul hozzá a fejlődéshez,azt a lőszert amit ládák adnak pár nap alatt elhasználod ha a aktivan játszol....
    Most is event alatt,ugye nem lehet Hitac köré férkőzni,mert a helyi maffia nem enged,ezt sokan leírták,igy marad a gyártás a szerelőműhelyben,na gyártottam is,és van egy rahedli aurisom,amivel nem megyek semmire,kaptam egy rémronda dróndizit és azt hiszem 2 fajta boostert ,ha jól emlékszem 17 kapszulából........Az első nyitásom fenn si van képfeltöltésnél, száz valamennyi xenomit és pár rakéta:) Rohamosan fejlődünk:)
     
  19. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Igen volt pár kapu,de rögtön megadta mivel előtte is volt néhány.

    [​IMG]

    Mos már van egy csomó másik dizi is,ami semmit nem ad.
    Maximum mindennap belépek a hangárba bámulni és csodálni milyen szép színesek.
    De még van hely 800-900 "C" kategóriás dizinek,azonban ilyen iram mellett jövőre már bővítés szükségeltetik ezen a téren.
    Ládából nem túl hatékony a fejlődés,ahhoz sok láda kell.
    Ahogy Lanselott rátapintott,a sok nano kütyü nem sokban járul hozzá a fejlődéshez.
    Egy kevésbé fullos jobban örül egy lf4-nek mint 1 kütyünek,amihez még szükséges pár hónap játék hogy össze tudjon dobni mondjuk egy sentinelt.
    Mivel tudjuk és érzékeljük,hogy "random" téren drasztikusan rossz százalékban ad roncsot meg plazmidot a game.
     
  20. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ládából nem túl hatékony a fejlődés,ahhoz sok láda kell.
    Ahogy Lanselott rátapintott,a sok nano kütyü nem sokban járul hozzá a fejlődéshez.
    Egy kevésbé fullos jobban örül egy lf4-nek mint 1 kütyünek,amihez még szükséges pár hónap játék hogy össze tudjon dobni mondjuk egy sentinelt.
    Mivel tudjuk és érzékeljük,hogy "random" téren drasztikusan rossz százalékban ad roncsot meg plazmidot a game.[/QUOTE]
    Hehe,tetszik a humorérzéked:) Ugyanis,már írtam itt is,roncsot még csak csak ad elvétve,de kapszula épitéshez a plazmid ami kevesebb volt,ahogy elkezdődött az event,rámentem és pár ismerőssel si a sibelonokra és deviláriumokra,hogy hátha pár kapszulával többet sikerül építeni. A múltkor még 200 at írtam,de azóta sokkal több,csak ma lőttem kb 30 at és akkor még nem számoltam a kapuban lőtteket,de egyetlen egy plazmidot SEM kaptam!!! Az egyetlen pozitiv élmény az volt,hogy zöld ládából kaptam egy LF4 et,amit még eddig soha.....