Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jani02

    jani02 Fórum-zöldfülű

    sziasztok nemrég irtam hogy a hajoban nemmükődnek az extrák és azota se tőrtént semmi pedig ujra taktam az összeset. ráadásul csak ezer életereje van a hajonak és nulla pajzs és nemtöltődik vissza
     
  2. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, a játékon belül a CPU-k fülre kattintva tudod aktiválni. Ott kell bekapcsolni az automata rakéta és rakétavetőt, illetve a javítórobotot is onnan tudod indítani.
     
  3. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Szia,
    A hajódban fel van szerelve mind a kettő konfigurációban az Autómata javító robot CPU és valamelyik javító robot mellé? E kettő nélkül fordul elő, hogy 1000 életereje van a hajódnak. Pajzs, van a hajódban vagy a drónjaidban felszerelve valamelyik a pajzsok közül? Ha a drónjaidban volt akkor esetleg nem lehetséges, hogy tönkrementek? Esetleg véletlenül nem moly drónformációban vagy?
    CPU-król bővebben itt kaphatsz felvilágosítást: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-cpu-k.302/
     
  4. faszika52

    faszika52 Fórum-zöldfülű

    sziasztok volna egy kérdésem miért nem tudom elinditani a sepronfinomitot elöre is kösz a felvilágositást.
     
  5. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Prometidfinomító , Duraniumfinomító után a Xenommodúl-ot fejleszd, és akkor engedi a a sepromfinomító-t
    Remélem tudtam segíteni. :)
     
  6. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Sziasztok!

    Kérem nézzetek utána miért szeret engem a rendszer kirakni chat-ről. Régebben ip bann-t kaptam 1-2 hónapra rá amikor már untam chat nélkül játszani írtam supportnak, akkor oldották. Most dobozolgatás / lövöldözés közben megint chat bant kaptam, azzal a különbséggel, hogy most már kiírja hogy 30 napot adtatok. A mai nap chatra nem írtam 1 betűt sem. Viszont pár perccel mielőtt bant kaptam 4-2-n pár kis hajót lelőttem HU1-en (hm érdekes, meg is jegyzem őket). Supportnak természetesen megint írtam, de gondolom hétvége stb. talán jövő héten ha lesz valami belőle.
    Miért szeretnétek elvenni még azt a kis kedvem is a játéktól ami megmart?
    Ha lehet üzenném a nagy fejeseknek, ne akarjanak már ingyen dolgozókat toborozni egy fizetős játékba, ugyanis kb 1 hónapig minden bejelentkezésem után 2* ki kellett nyomni a szükségünk van rád toborzószöveget, most meg gondolom a kis kezdő mellényúlt.
    ja megint:
    A következő hiba lépett fel:

    504 Gateway Time-out

    nginx/1.4.4
    ezzel is lehetne vmit kezdeni a fórumon, mert ez sem így kellene működjön!



    még jobb a következő hibaüzenet:
    A következő hiba lépett fel:

    Legalább még 14 másodpercet kell várnod ennek a műveletnek a végrehajtásához.
     
  7. faszika52

    faszika52 Fórum-zöldfülű

    köszönöm kedves W-i-l-d-c-t de nekem mindegyik ki van fejlesztve 2 szintem de a sepronfinomitó makacsolja magát vásáróltam energiát akkor se engedi magát a kis makacs.azért kértem segitséget hogy mi lehet a baj.elöre is köszönöm.
     
  8. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, több oka is lehet, hogy nem indul el a Sepromfinomító.
    1. Ellenőrizd, hogy jut-e elég energia a finomító működtetéséhez. Ezt a szolármodulnál tudod leellenőrizni. Amikor rákattintasz, kiíja, hogy menni a kihasználtság (Mennyi energia kell/mennyi energiát állít elő a modul). Ha több energiát használsz, mint amit előállítasz, akkor fejlesztened kell a szolármodult. Vagy rövid távú megoldás lehet az is, hogy kikapcsolsz egyéb modulokat, hogy energiát szabadíts fel, azonban ez hosszú távon az fogja eredményezni, hogy a kikapcsolt modul nem termel több anyagot és kifogy.
    2. Lehetséges, hogy nincs elég anyag a seprom finomításához. Ezt a legegyszerűbben úgy tudom leellenőrizni, hogy ha megnyitod a Raktármodult, akkor minden anyag mellett kiírja, hogy mennyit termel óránként. Ha valahol piros színű számot látsz, az azt jelenti, hogy az a nyersanyag mindig fogy. Ilyenkor azt a modult kell fejleszteni. Célszerű úgy fejleszteni az űrlabort, hogy a Prometium-, Endurium- és Terbiumgyűjtő egy szinten legyen és ezek legyenek a legnagyobb szinten. Utánna jöhet a Prometid- és Duraniumfinomító és a Xenomodul egyel alacsonyabb szinten, majd a Promeriumfinomító és végül a Sepromfinomító. Így mindig többleted lesz, minden nyersanyagból.
    3. Sepromfinomítóra kattintva megjelenik egy ablak. Az ablak bal alsó sarkában van egy kikapcsoló gomb (illetve bekapcsoló gomb). Itt is betudod kapcsolni, ha esetleg kikapcsoltad előtte.
     
  9. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Igaz lehet!! a xenonmodul és társai mindig legyenek pár szintel magasabbak mint a sepi finómitó..
    Akkor biztos jut elég nyersi, hogy termelni tudjon.
    ( az elején ez fontos.. ha már maxon van minden akkor már nem érdekes )
     
  10. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató

    helló
    szerettem volna rendelni egy kedvezmény bónusz csomagot egy hétre de az van oda írva hogy automatikusan meghosszabbodik hetente és két héttel előre kell lemondani a kérdésem hogyan mondjam le két héttel előre ha nekem csak egy hétre kell????
     
  11. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, ez csak elírás. Megrendelés után egyszerre lemondhatod, hogy ne hosszabbodjon meg.
     
  12. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató

    • Dupla hozzászólás
    helló miért ad a zöld láda apis darabot ha már megvan a drón??
    már 4-et is

    46 zsákmánykulcs lf4 napon 5 apis dróndarab(ami amúgy megvan) ezen kívül nem sok minden
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.1.17
  13. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, miután megszerezted az első Apisod (Zeuszod), akkor még egyszer összeszedheted a 45 részt.
     
  14. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató

    és minek??
     
  15. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ha leesne az Apison vagy a Zeuszod, akkor ne keljen akkor elölről kezdeni a gyűjtögetést. De miután 2-szor is összegyűjtöd, azután már nem fog adni :)
     
  16. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Büntetéssel kapcsolatosan írj Supportra. 504-es hibáról tudunk, sajnos nem csak nálad fordul elő.
     
  17. Angel1980

    Angel1980 Utánpótlás-írogató

    150 zöld zsákmánykulcsból lf4 napon 0-db lf4 ha kirk kapitány idején is ilyen értékes volt a zöld zsákmány akkor értem miért ment tönkre olyan sokszor az Enterprise
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  18. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Köszönöm segítséged, úgy tűnik kezd megoldódni a problémám. Okulásképp másoknak: ne cifrázzák a nevüket, a rendszer csak 2 naponta engedi átírni a játékbeli nevet. Nekem ez úgy sikerült, hogy csak 1 db pont látszódott, lusta voltám átírni a kísérletezgetésem eredményét (próbálgattam unicode karaktereket) 2 nap elteltével, senki nem jelzett hogy ez probléma, gondoltam úgy hagyom ezért kaptam bant. Viszont ha akkor figyelmeztetnek, akkor sem tudtam volna 2 napon belül megváltoztatni a nevem segítség nélkül.

    üdv: NMyy
     
  19. cUkrassz

    cUkrassz Járnitanuló

    nemtudom mi van de kezd ki akasztani ez a jatek egyes jatekosok sebezhetetlenek vagy mi.... 2 gyurus cfg val nem birok vele o meg 2 szivesbe ki lo ugy hogy 1 ikbe ful pajzs hagyuk mar pedig en is fulos vagyok nem adja be a ,..... dmgt vagy mi van....
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.1.17
  20. lost

    lost Fórum nagymestere

    Az hogy fullos valaki, még nem jelent semmit. Gondolom sab-rsb-vel lőtt téged, valamint sar rakétával. A gyűrű jelentősen visszaveti az ember sebzését. Ha ő szívben van, akkor simán visszaszedi rólad azt a pajzsot, amit te lelősz. Jön még mellé a jó ütemben elnyomott instan, emp, pld rakéta stb. Simán le lehet hozni így egy harcot.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.1.17