Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Booster problémákról és a bázis sebzés problémákról már tudnak a központba ?
     
  2. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Pontosan milyen hibára gondolsz?
     
  3. Bázis probléma, lőtték a bázist nem sikerült leszedni, bezárt a bázis, majd továbbra is ment a 9-12.000 es sebzés a bázisra és elpukkant a bázis.

    Booster probléma: Az újonnan bevezetett boosterekkel és az 50% os boosterekről lenne probléma, megrendelést követően nem íródik jóvá az 50% os booster a logban sem a szokásos szöveg olvasható. "maximális TP,BECS boostercsomag megvásárolva" helyett "

    [​IMG]
    "Experience Booster" megvásárolva.

    Up1.: Más fórumokon olvasva tudnak a problémáról.
     
  4. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    A Boosteres bugról tudnak,a petbugról is ami miatt sebződik a bázis,bár az már 1 éve is jelen volt,és nem1x lett jelentve a fórumokon.
     
  5. -KicsiCsíra-

    -KicsiCsíra- Fórum-zöldfülű

    sziasztok! Nekem olyan problémám van,hogy az általam kilőtt petékből nem "kelnek "ki a Gygerthrallok. Nem kevés petét lőttem tegnap és egyet sem adott.2-őt úgy tudtam kilőni,hogy egy másik játékos lőtte a petét és én elhalásztam a gygerthrallt. Én nem csinálok jól valamit?
     
  6. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nyugi,az event küldetéshez kellett lőni ha jól emlékszem 40 tojást,meg azóta lőttem folyamatosan és öszessen találtam kettőt,szóval elég ritka -kitartás:p
     
  7. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ugyanez a problémám, de van aki egy óra alatt megcsinálta!
     
  8. -KicsiCsíra-

    -KicsiCsíra- Fórum-zöldfülű

    Írtam a supportnak is,azt a választ kaptam hogy 50%arra az esély,hogy kikel belőle.
    Ezzel az eséllyel az a bajom,hogy az elefánt is 50%hogy átrepüli a folyót,mert vagy átrepüli,vagy nem:)))
     
  9. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Ha rsb-vel lövitek sokkal nagyobb eséllyel kel ki :) nekem 2-1 3-1-hez

    Nekem csak azzal van bajom hogy lehetetlenség lőni a hitac-ot mert ahogy odamegyek szinte azonnal kilőnek a biztos hogy nem botos "nagyik". Nem értem miért nem lehet adni egyenlő esélyeket a játékosoknak!? igy nem lehet egyetlen egy lf4-et se szerezni... ha már az a redva lassitó mező ott van a hitac körül akkor miért nem lehetne már egy pvp védelmit is köré rakni? és most senki se jöjjön nekem azzal hogy menjek farmeramázni meg ha nem birom elviselni hogy lelőnek akk ne játsszak mert gy semmi értelme sincs egy eventnek se mert nem lehet benne rendesen résztvenni
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.17
    Lanselott kedveli ezt.
  10. -KicsiCsíra-

    -KicsiCsíra- Fórum-zöldfülű

    rsb-vel elkezdte adni!:)) köszi
     
  11. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Most teszteltem pár órán keresztül és PVP térképen átlagban minden negyedik adott Gygerthrallt és nem elittel lőttem.
     
  12. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    kösz a tippet, működik!
     
  13. HUNlajcsi

    HUNlajcsi Utánpótlás-írogató

    tiszteletem, nekem az aproblámám hogy az elsö nap mikor bekerültek az ujj hajok, a szerelőműhelybe , megmutata a játék hogy mi kellenek hozz 450 olaj stb, és utanna eltüntek, a hangárban 2 db ujj hajo látható , mind elelett a kuldetések sem folytatodnak tegnap óta , megcsináltam az összes event köldetést amit csak adtt a játék de utána már nem jelenitett meg többet, szerver restart után sem, cska napi és normál küldiket
     
  14. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Kivették ideiglenesen a szerelőműhelyből, de majd visszakerül. Nem tudjuk, hogy meddig tart a küldetéssorozat, de az is elképzelhető, hogy végeztél. :) Hol tartottál, nem emlékszel?
     
  15. HUNlajcsi

    HUNlajcsi Utánpótlás-írogató

    üdv. noss az utolso küldi amik volta 40 és 60 db I-Gygerthrall keltt lelöni utánn már nem voltak küldik
     
  16. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Nálam ua. a helyzet. Továbbá semmilyen új hajó nincs a szerelő műhelyben.
     
  17. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nekem is akkor lett vége. Akkor valószínű ennyi volt, vagy még lesz, de azokat később rakják be.
     
  18. EU1 összeomlott :(
     
  19. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Már jelezve lett a gond.
     
  20. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udv, azt már lehet tudni, hogy a megrendeléses boosterek amik még most is elérhetoek extráknál már mefeleloen mukodnek..?
    Ha most renndelnék "Szállj fel magasra!" csomagot, vagy "Hihetetlen új boosterek!" azok már rogton hibátlanul aktiválodnak o_O