Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    @JoeLock1 Nyersanyagok meg vannak jelenítve?
     
  2. JoeLock1

    JoeLock1 Utánpótlás-írogató

    ohh ez volt a probléma, elég régóta itt vagyok de nem találkoztam még ezzel a funkcióval és pedig nem is kapcsoltam ki egyébként.
     
    okoska76 kedveli ezt.
  3. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Btw marha jó, hogy a héten írták hogy javították az NPC kereső bugot, nálam addig tökéletesen ment, azóta halott a funkció :)
     
  4. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Sziasztok,
    A hiba komplexebb, mint ahogy gondolták, így több időt vesz igénybe a javítása.
    Kérjük, hogy legyetek türelemmel. Reméljük, hogy a probléma mihamarabb meg fog oldódni.
     
    EperFagyixDDD, URiel. és Leeroy kedveli ezt.
  5. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A PET ablakkal mi van? Hiányos eltűnik a kereső része ugrál és eltűnik.
     
  6. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Már javításra került.
     
    okoska76 kedveli ezt.
  7. o_O Jóreggelt Űrhajóból a raktárba nem működik a transzpormodul.Mit lehet tenni?
     
  8. Már régóta csak a hajóba lehet küldeni az űrlaborból.. , a hajóból az űrlaborba NEM.. :)
     
  9.  
  10. Köszönöm a választ.Remélhetően változik még.
    Nagyobb probléma,hogy a promeriumfinomítóm nem termel.98703 prometidem Prometid:
    0
    ,és 99870 Promerium:
    0 promerium is eltűnt. Mint tudjuk a prometid kell a termeléshez. Küldeni még ha akarnék sem tudok. Nyugodtan ellenőrizhetik . Kérem hogy segítsenek visszaállítani,így nem tudok fejleszteni.Köszönöm.
     
  11. Kedves ஐ♫♪♥(Írisz)♥♪♫ஐ

    Kapcsolj ki mindent Prometid-től,,, felfelé csak a 3 fincsi termeljen az alapból..
    Lesz ideje termelni a finómítóknak, azt.. vissza kapcs
     
  12. Köszönöm válaszodat , nekem ez még nem megy,de nagyon kedves vagy hogy megpróbáltál segíteni. Belső embernek kellene szervizelnie. Jeleztem a supportnak is,írtam több helyre,így aztán nem fektetek több pénzt ebbe a játékba,csalódott vagyok.Ennyi. Például ez nekem magas hova lettek a nyersanyagok,mivel ennek hiányában állt le a finomitóm is,nem kevés idő mire kitermelődtek,de hiába kérdeztem senki nem válaszolt adott kérdésre,csak irjak ide,irjak oda. Ha a játék hibás,nem a játékos vétke. Szia ,és köszönöm.
     
  13. Ha pl, van labor cpu-d az leveszi,... Ne add fel jó játék ez sok jó játékos van aki segít!!!
    Vru vagy keress meg és segítek, bármiben!
     
  14. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Tele van a játék állandóan boot-os hajókkal! Mit lehet tenni ellenük?
     
  15. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Lődd őket! Pusztuljon a férgese.:mad:
     
  16. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    Saját megbízót? Kösz de kihagyom!
     
  17. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Sajnos a Boot-os hajókkal semmit nem tudsz csinálni. Mivel nem bannolják le őket egyre többen használják.
     
  18. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Kedves -S-U-L-E-K-! Nézd a jó oldalát: felveszed a 10 ezer hajó megsemmisítését, és probléma megoldva!:)
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  19. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    Kivéve akkor ha azok a b0t0s0k már akkor futnak amikor a mappra ugrottál, mert "messze látnak" hogy esne ki a szemük.... :mad:o_O:D
     
  20. ¤MIZO¤

    ¤MIZO¤ Utánpótlás-írogató

    Akkor ennyi erővel mindenki csinálhatná mert úgysem bannolnak ilyenért! Hova sűlyedt ez a játék???