Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nuclear219

    Nuclear219 Utánpótlás-írogató

    Elég nagy barom vagy ha az adminokat szidod miatta
     
    Vadász kedveli ezt.
  2. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Kedves vendeg_2288

    Mi is látjuk a helyzetet, de mint már mondtuk nem a mi dolgunk a csalók eltávolítása a játékból.
    Természetesen, ha sértegetsz, legyen az team tag, vagy játékos szankciót von maga után az ügy, szóval, ha lehet, kerüljük el ezt, köszönöm :)

    Szia Nuclear219
    Kérlek, hogy ne sértegess senkit, mert ennek nem a fórumon a helye, a magyar nyelv rengeteg szépséget rejt magában, így más szavakkal is kifejtheted a véleményed. ;)
     
    Leeroy és Vadász kedveli ezt.
  3. SanciRex

    SanciRex Fórum-zöldfülű

    Sziasztok , az lenne a problemam hogy nem enged nevet cserelni.egyaltalan pl Alma ,ezt sem engedi pedig nincs benne semmi szimbolum szeruseg,aki tud segitsen ,koszonom.
     
  4. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Hali, olyan problémám van h Firefoxot használok, és már másodjára fordul elő, hogy a játék nem tölt be, hanem egy fekete képernyőt bámulok, és ez semminek hatására se hajlandó megváltozni, egyedül a böngésző újratelepítése oldotta meg, de ma megint elkezdte csinálni, esetleg nem tudtok-e rá valami megoldást :D
     
  5. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia. Még nem hallottunk erről,esetleg böngésző váltás,ha továbbra is fenn áll a hiba? Én személy szerint a Maxthont használom,kiválóan fut rajta a játék.
     
    EperFagyixDDD kedveli ezt.
  6. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Az lenne számomra a legutolsó, mert ezt használom, mióta ismerem a számítógép fogalmát, de ha nem találok valamit, akkor váltok valószínűleg :D Esetleg ha ez támpont, reggel még futott rendesen, aztán délután frissített a böngésző, azóta nem akarja az igazságot. Mindenesetre köszi a segítséget, jó tudni, hogy felfedeztem valamit :D
    U.i.: Közben próbálgattam, a flash player maga működik, valamiért a Bigpointos tartalmakat nem hozza be (Farmerama, Skyrama-n tesztelve) miközben pl. más ugyanúgy flasht használó játékok (Pl. Nova Raider), amik nem bigpointosak, betöltenek
     
    Utoljára szerkesztett: 12.7.19
  7. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

  8. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Tegnap este ugyan ezt tapasztaltam, de én kivételesen Chrome-nál.
    Előzménytörlés, böngészőresi és a probléma elhárult ;)
    Bár eléggé érdekes volt....

    Üdv,
    Kelly
     
    EperFagyixDDD kedveli ezt.
  9. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Most lemaradtam valamiről, vagy szándékosan nem lehet obszidián kulcsot csinálni a műhelyben?
     
  10. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Valóban nem lehet.
    Köszönöm, hogy jelezted. Már továbbítottuk is a hibát az illetékesek felé.

    Üdv,
    Kelly
     
    EperFagyixDDD kedveli ezt.
  11. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    Csak egy kérdés:

    14.07.2019 -
    A(z) ᅟᅟᅟᅟᅟᅟᅟᅟ ᅟᅟᅟᅟᅟᅟᅟᅟ klán hadat üzent a klánodnak semmilyen formában nem tudtuk még be azonosítani a klánt. Az ilyet nem kellene engedni. Így csak azt látom, hogy egy kék hajó nekem esik:(:(
     
    okoska76 kedveli ezt.
  12. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Továbbítsd ezt kérlek Support felé.

    Üdv,
    Kelly
     
    okoska76 kedveli ezt.
  13. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Hali, azzal nem lehetne valamit kezdeni, h gg-ből 2 kattintás után ne vágjon ki (Error on producing element) hibaüzenettel? Elég idegesítő 10mp-ként ráfrissíteni.
     
  14. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Szia EperFagyixDDD
    Valóban létezik ez a hiba, ha túl gyorsan „pörgeted a GG-t”, ez a hiba már javítás alatt áll.
     
    EperFagyixDDD kedveli ezt.
  15. _-=IsteN=-_

    _-=IsteN=-_ Fórum-zöldfülű

    Urak megbízót váltanék és azt írja ki hogy minden küldimet utasítsam el ... de ezzel az a gond hogy egy küldetés sincs felvéve.
     
  16. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,talán a Support okosabb lehet ez ügyben.
     
  17. _-=IsteN=-_

    _-=IsteN=-_ Fórum-zöldfülű

    Köszi a gyors választ :)
     
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Üdv! Most csináltam meg a Kuiper kaput,az hogy nem adott hajot /aegis,pusat,stb.../ ,azon meg sem lepödök hisz ez már rég nem az a játék,de hogy UCB 100-at sem,az már hiba! Ezt irja a leirás:
    Kuiper kapu teljesítéséért járó nyeremények
    • UCB-100 (x4) lőszer: 20.000
      • Csak akkor adja a kapu, ha különleges event van a kapukra, amin kapható pl.: PET dizájn, LF4, stb.
    Ma különleges jutalom nap van a naptár szerint és kaptam is Goliat Soverin hajot /goliát csomag/
    . Ucb 1 darabot nem kaptam! Nem elég különleges a mai nap?
     
  19. DarkHUN001

    DarkHUN001 Fórum-zöldfülű

    suia de levan nyitva küldetésed és be sem tudod zárni, mivel automatice kaptad a küldiket az eventel
    . ameddig tart ez az event nem tudsz megbizót váltani
     
    Leeroy kedveli ezt.
  20. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,teljesen normálisan kaptál Sovereign hajót,a mai napon az 1. számú csomag van érvényben a különleges jutalmakból.
    Tényleg,a célokat meglévő küldetésként érzékeli a rendszer,ezért nem lehetséges a megbízóváltás most. Ez nekem is új volt :D