Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Akkor gondolom a mai Epsilonbol nem kellett volna dupla urit kapnom? Régen az urit is duplázta,most már nem?
    Epsilon galaktikus átjáró befejezve.
    Elérted a(z) 16. szintet.
    A következő szint eléréséhez még 153725949 tapasztalatpontra van szükséged.
    Kaptál 20.000 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 10 zöld zsákmánykulcsot.
    Kaptál 20 logfile-t.
    Egy rész megszerezve a Kronos kapuhoz.
    Jutalmad: 10 Hasadókristály.
    Jutalmad: 1 LF-4 ParityDrill.
    Jutalmad: 1 Sandstorm Phantom dróndesign.
    2 LF-4 lézert kaptál.
    Kaptál 15.000.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 300.000 becsületpontot.
    Kaptál 25.000 uridiumot.
     
  2. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Szia!
    Az uridiumot az utóbbi 2-3 évben soha, semmilyen GG-kapu nem duplázta!
    Ha volt is ilyen, az nagyon régen lehetett..!
     
  3. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát az remek,jo hogy sehol nincs ez leirva :/ 3 évnél kicsit több ideje hagytam abba,most meg egy leirás sem irta ,hogy az urit nem duplázza.
     
  4. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Szó szerint eddig tényleg nem volt, most beleírtam a leírásba. Viszont eddig is fel volt tüntetve spoilerben az összes kapu nyereménye,amiből lehetett tudni.
     
  5. DarkHUN001

    DarkHUN001 Fórum-zöldfülű

    eventel kapcsolatban kérdeznék, ujjfent . többen azt mondták ha utólag vásárolom meg a 200k uris csatabérletet akor is megkapom az értejáró jutalmakat ha már be van fejezve a cél. és világitanak is a hozzátartozó jtalmak, de az egyik ba admin azt irta hogy nem jár utólag . akor most hogy is van ?
     
  6. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Szia DarkHUN001
    Ha utólag vásárolod meg a csatabérletet, akkor is meg fogod kapni a jutalmakat, a célok ablakra kattintva is meg tudod vásárolni, ha megvetted, pedig a begyűjtésre kattintva, jóváíródnak a jutalmak.
     
  7. Hobby

    Hobby Utánpótlás-írogató

  8. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Nálam is ugyan ez
     
  9. Logen0906

    Logen0906 Utánpótlás-írogató

    itt is ugyan ez
     
  10. Logen0906

    Logen0906 Utánpótlás-írogató

    2 hiba javítva 1 harmadik generálva :DDD
     
  11. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Vicces, akinek nincs drónjavító felszerelve az most rághatja a körmét, nehogy leessen XD
     
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Az uridiumbank nálam 34.400-nál megakadt! Odáig nem volt gond,de azóta nem számol semmit! Megcsináltam még vagy 10 különböző küldit azóta,kicsit is és nagyot is+1 speckot is,de a számláló nem mozdul! Ez is valami központi moka,hogy ne jussunk urihoz puszira,vagy pedig valami hiba? Másik,a pet szándékosan van ilyen nagy mértékben lebutitva? Szinte már semmire nem jó! Csak követ,néha felvesz elvétve egy dobozt,de akkor is szerintem csak a napszurás miatt. A 400% uri eventnél miért nem müködik az sms fizetés? Ezt ki álmodta igy meg? Egyenlőre nincs több kérdésem! Vagyis lenne,de olyan sok hogy bele sem kezdek :( RIP DO! :(
     
  13. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Hol is kezdjem, a fórum a tájékoztatás eszköze. Az uridium bankról is lehet tudni, hogy amikor megtelik, kapsz egy nagyszerű ajánlatot. Tehát teljesen jól működik. Az uridium eventnél mint írtad, már egy ideje nem lehet sms el fizetni, de ezt is olvashatod fórumon. Amiben egyet értünk, a pet nem igazán úgy működik ahogy kellene, ez temészetesen jelentve van a központ fele. Kérlek kicsit olvass utána, mielőtt ilyet leírsz.
     
  14. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Utána olvastam,ahogyan ezt irtam is az imént! Sehol nem találtam olyat,hogy sms fizetés nincs a 400% akcionál,sem a bibliában,sem a bankolási és egyéb ehhez köthető leirásokban! Másrészt olvastam olyan hibárol hogy egy küldetés megakasztotta és nem számolta az uribank,ezért is kérdeztem,nem-e most is ez van! Én akkor kezdtem a játékot,amikor még Saxo,a magyat team vezetöje még szimpla Cm volt,és akkor hagytam abba,amikor megfosztották minden tisztségétöl.Ezzel arra utalok,hogy a forum az utolso ahol kérdést teszek fel,csak akkor használom,ha nem találok a leirásokban választ. Tehát azt hiszem,ha megnézed pl a bibliát,észre fogod venni,hogy semmi nincs az sms fizetésröl,ami a 400%-ot illeti mint annoi ujitás.Rengeteg mostani dolog hiányzik a leirásokbol,igy azt hiszem ez a megfelelö hely hogy a kérdést feltegyem. Az uridium bank továbbra sem számol nálam!
     
  15. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

  16. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Köszi,de ezeket is olvastam és ezekben sincs szo arrol,hogy 400%-nál nem müködik az sms,söt,a linkedböl idézve:

    "
    2011. július 6-tól a GHH /ez gondolom a giga,helix 400% / esetében kizárólag az azonnali fizetési lehetőségek használatával kerül a bónusz jóváírásra.
    Ilyen például:
    • Hitelkártya
    • PayPal
    • SMS
    Itt azt irja müködik az sms fizetés! Az elsö link pedig az alap info az sms fizetésröl,abban sincs szo a modositásrol.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.19
  17. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Kedves Kitti!

    Nekem a Galaktikus küzdelem eventtel kapcsolatban volna kérdésem. Hogyan történik a pontozás? Azért kérdezem, mert én nagyon sokszor nem kaptam pontot a lelőtt játékosért annak ellenére, hogy kevés pontkülönbség volt köztünk, vagy a másik játékosnak jóval több pontja volt, akit kilőttem, volt, hogy háromszor is egymás után, és egyikért sem kaptam pontot. Viszont 2 napja lelőtt egy játékos, kb. 350 pontkülönbség volt köztünk az ő javára, és a rendszer tőlem 78 pontot vont le. Ezt nem tartom igazságosnak. Ebből eredően több száz ponttal károsodtam meg, ami a lelövések után meg nem adott pontokból adódik. Ez ügyben először felkerestem a supportot, de azt a választ kaptam, hogy kérjek segítséget a fórumon. Egyébként a GE7 szerveren játszom. Előre is köszönöm mielőbbi válaszodat.:)
     
  18. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Kedves Anita30..
    Köszönöm, hogy jelezted felém, az SMS rendelésnek pedig utána fogok járni.
    Egyébként, az uribankod tele van :)


    Szia :)
    Hát van egy leírásunk, amiben ugye le vannak rögzítve a szabályok, hogy mire is lehet pontot kapni, sok mindentől függ ugye például a sebzéstől is, szóval, ha egy csaló játékost lősz, és mivel nem lő vissza vagy kevés pontot fogsz érte kapni, vagy nem is kapsz érte pontot, de szerintem ez érthető, mert jó páran lövik még le, rajtad kívül is.
    Érdemes figyelni, hogy melyik térképen vagy, mert ha 4-x térképen akkor ugye jóval többet fog levonni is.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.8.19
  19. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Igen,az uribank ma a napival ugrott maxra! Van még egy hiba a Bibliában, a " Napi és heti küldetések"-re kattintva a lézerek szineinek leirása jön elő. Van pár ilyen még :)
     
  20. vauvau

    vauvau Fórum-zöldfülű

    Szia Kitti fórum moderátor!

    Ha tudja az event pontozás algoritmusa, hogy melyik hajó a "csaló", akkor máskor miért nem tudja, vagy ez az event afféle előszűrés az igazságosztás-napja előtt?