Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Köszönöm, javítottam is! :)

    Szia vauvau
    Természetesen az event algoritmusa, nem erre van állítva, hogy szűrje a csalókat..
    A csalók szűrése még mindig a központ dolga, és nem egy eseményé ;)
     
  2. Kedves Kitti

    Minden elismerésem, te vagy a fórum védő- kidolgozó... angyalkája.
    Nagyon szépen köszönjük neked!!! ♥
     
    Kitti kedveli ezt.
  3. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Kedves Kitti!

    Köszönöm szépen a gyors választ.:) Felmerül még azért 1-2 kérdés. Pl. ha csaló játékost lövök le, azt miért nem zárja ki a rendszer? Tudtommal megy a szűrés, eventek alatt pedig főként szükség is van rá.:) Aki miatt írtam ide, ő átlagban 73 pontot kapott a lelövésemért, én pedig csak 1 pontot kaptam, mikor lelőttem, ugyanazon a térképen (nem pvp, 3-3-on történt). Ez azért túl nagy különbség ahhoz, hogy szemet lehessen hunyni fölötte.:)
    És az is érdekes, hogy ha egy csaló játékos lelő, az egy halom pontot kap, ha én lövöm le, akkor semmit. Miért a tisztán játszó játékosokat kell hátrányba hozni? Nem épp ellenkezőleg kellene, hogy működjön a dolog, ezzel is ösztönözni a tiszta játékra a játékosokat?:)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.8.19
  4. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Ha lenne szűrés, akkor nem pörögnének úgy a hajók x-2, x-3, x-7 és x-8 mapokon mint egy sztrádán gördülő kamion kereke.
     
  5. B.ati

    B.ati Fórum-zöldfülű

    Valaki tudja miért nem lehet megbízót váltani? Nincs aktív küldetés, és mégis azt írja ki.
     
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,a Galaktikus küzdelem esemény alatt nem lehetséges,ugyanis a célokat küldetésként értelmezi a rendszer.
     
  7. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Úgy látom az apokalipszis zsákmányláda ma elmarad, csak nem tudom minek írják ki mára ha nem rakják be!?
     
  8. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Szia -S-U-L-E-K-
    Jelenleg is játékban van, általában 10:00kor szoktak bekerülni a zsákmányládák a játékba, ha nem kerülnek be, akkor közleményt szoktunk adni arról, hogy valamilyen hiba van a zsákmányládával kapcsolatban.
     
  9. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Üdv! Az mennyire egészséges,hogy Helix 400%-nál rendeltem 3x120k urit /3x30k/,de csak az alap 30k-kat írta jóvá? A rendelési oldalon is 120k-t írt és az LF4-eket sem kaptam meg. Jeleztem a rendelési support felé,vajon fog történni valami? Járt már így valaki és megoldott neki?
     
  10. ΛвиσямαŁ™

    ΛвиσямαŁ™ Fórum-zöldfülű

    Ha nem a Helix felugró ablakon veszed meg, hanem a sima rendelésin akkor nem érvényes a kedvezmény/bónusz felszerelés.
     
  11. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Helixen vettem és azt is írta ki hogy 120.000! Pénzügyis vagyok,a munkámból adódóan ez az első amit megnézek.... Amúgy sem lenne jogszerű,hogy 2 rendelési oldal "működjön". Az ha nem tudják megcsinálni a rendelési oldalt normálisan,az ne az én hibám legyen.....
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ugyan,miért ne lehetne két oldal? mint a multikban....meghirdetve az akció,bemegyek,elveszem,viszem,hogy fizessek,nem annyi :) Érdeklődök,mondják,csak a pénztárnál levő 2 darabra vonatkozik az akció,ha még van belőle,a többi teljes árú :-D Ódv a való világban,ez az igazi,nem az a Tv-s:-D
     
  13. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Az lehet,de ha 120k van kiírva,annyit is szeretnék kapni! Amúgy se hasonlítsd ezt egy multihoz,annyira nem lehet gáz . Ez szándékos megtévesztés lenne,ami ugye már fogyasztóvédelmi ügy :) Türelemre intettek,hát várok.....
     
    Utoljára szerkesztett: 19.10.19
    Lanselott kedveli ezt.
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Anita drága,azt kell mondjam nem vagy túl okos,már elnézést:) Mert ugye igazad van,ez már fogyasztóvédelmi ügy lenne.de..... Most jön az a bizonyos apró betűs rész:) Miszerint ha elolvasod az ÁÜSZ-t akkor láthatod,hogy egyrészt sokfelöl körbejárva benne van,hogy bármikor fenntartják a változtatás jogát,de ami talán ennél is fontosabb,hogy bármiféle jogi ügylet esetében a kinti biróság az illetékes! Vagyis neked a Magyarországi rendelési árakon ,úgy gondolom semmiképpen nem éri meg annyi pénzért kijárni hónapokig Németországba pereskedni,hogy a végén esetleg visszakapj pár ezer Forintot. Na ugye...Inkább bosszankodsz,vagy jobb esetben legyintesz és megy minden tovább :) Nem vitázni akarok,csak pár évnyi ittlétem óta kicsit kiismertem ezeket a jogi praktikákat.....További szép napot neked :)
     
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Félreértesz! Mint írtam,türelemmel várok! :) Az hogy az ÁÜSZ-ben mi van,lényegtelen,mivel ha az van konkrétan kiírva hogy X mennyiség,akkor ha fejre állnak is,annyinak kell lennie.Másrészt nem kell nekem kimászkálni,van kint jogász rokon,intézné ő,de mint írtam,várok,nem pereskedek :) Az hogy nem vagyok túl okos,hát ne firtassuk...... akkor kezdtem,amikor még Saxo pitsában sem volt,akkor alakult a 187 klán,stb..... tehát nem vagyok annyira rutintalan :) Itt fejezzük is be,ez nem a kötetlen csevej...
     
    Lanselott kedveli ezt.
  16. Anita v. Lanselott ( Event kezdete Nov. 1 ) :D

    Gate 1 : [​IMG]

    Gate 2: [​IMG]

    A küzdelmet moderálja:
    [​IMG]
     
  17. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ezt benézted,szó nincs ilyesmiről:)
     
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Szimpla eszmecsere! Ki hogyan látja a játékot...Ő úgy hogy reménytelen a normalitás,én úgy,hogy biztosan meg fog oldódni,mert nem én vagyok az egyetlen aki így járt :) Azt tény,hogy kezd kissé zavarni az,hogy lassan 2 napja semmi hír....
     
  19. [​IMG] Biztos? :D :D
    [​IMG]
     
    Lanselott kedveli ezt.
  20. Λʋᴅו

    Λʋᴅו Fórum-zöldfülű

    Elég egyszerű a történet. A rendelést megerősítő emailben mekkora mennyiségű Uri van ? Mert ott írják hogy XXX-dolgot vettél XXX-forintért.