Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Most is megnéztem,a sima rendelési oldalon is működik a 400%! :) Itt a kép róla,nálam is ezt mutatta,csak ezért "lázadok"...

    https://prnt.sc/plvfqa

    Ez a sima uridium rendelő oldalról van.



    Ez pedig a friss videó róla :) Nem véletlen tetem szóvá,nem azért az 5e Huf-ért :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.19
  2. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Türelem, hamarosan válaszolni fognak. Vedd számításba, hogy hétvége volt ;)
     
  3. Kelly = [​IMG]

    Kedves Kelly, köszi szépen a kedvelést.. ( látom, érted a viccet ) :)
    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.10.19
    Kelly kedveli ezt.
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Megkaptam a választ,hát elmehetnek a 3.14csába!!! Helix alatt vettem de nem írják jóvá,mert állítólag normál csomagot vettem.Fentebb van a videó és a vásárlás időpontja is,az is mutatja,hogy helix volt! Az hogy valami gebax van a rendszerben,az ne az én hibám legyen,de mindegy,max nem rendelek többet és költsék patikára! Más! Javítani kellene a rendelési support felületen,hogy lehessen is megjegyzést írni,talán tudnák mi is történt+! Most semmi lehetőség nincs bizonyításra,lehet nem véletlen.....
     
  5. Kelly

    Kelly Fórumszaki


    Írj a Supportra egy levelet, nekem címezve és utána járok az ügyednek.
    Rendelési supporthoz nem fognak szöveges részt berakni, mert ők csak is kizárólag angolul kommunikálnak és sablon szerint dolgoznak.

    Üdv,
    Kelly
     
  6. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nagyon szépen köszi! Néhány perc és küldöm,csatolóm a vidiket és képeket is! Még egyszer köszi!
     
  7. UrmosGeming

    UrmosGeming Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    A fejlesztési fül és a tech gyár csak nekem nem jelenik meg vagy ez egy általános bug?
     
  8. Hobby

    Hobby Utánpótlás-írogató

    harcoknál nagyon laggol a játék minek kell nekem láttni 20 hajo lövését ??
    Lehet ha ki lehetne kapcsolni akkor nem lenne ekkora lagg
     
  9. Anita30.

    Anita30. Utánpótlás-írogató

    Alig lehet kijelölni bármit is,akkora a lagg,5x rá kell klikkelnem hogy kijelölje! 1 héttel ezelőttig semmi problémám nem volt,tehát NEM az én gépemben a hiba.....
     
  10. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Nekem már egy hónapja ilyen. Harc már szinte lehetetlen számomra. Legtöbbször állócélpontot tudok csak jelölni.
     
  11. Anita30.

    Anita30. Utánpótlás-írogató

    Egy apró,de nem elhanyagolható probléma!: A hangárban az átviteli rendszer teljes mértékben használhatatlanná vált ezekkel a hajófejlesztési modulokkal,tekintve,hogy ami jó a Solaceba,az nem jó pl a Venomba,stb.... Ez ismét egy kicsit sem átgondolt fejlesztés volt :/ Másrészt a beharangozóban és a leírásokban is szerepelnek a többi hajóhoz is modulok /Pusat,stb.../,azok hol vannak?
     
  12. Durza1999

    Durza1999 Fórum-zöldfülű

    Üdv! Az hiba vagy végleges fejlesztési ötlet hogy 15 perc után nem kapsz az npcböl rendes uridium mennyiséget ? 2 óra játék után már szinte semmit nem kapsz !
     
  13. hun68

    hun68 Járnitanuló

    azt irták elméletileg hiba de javítani nem akarják nem tudják ??
     
  14. ipsylon

    ipsylon Fórum-zöldfülű

    Hali!
    Nem enged be a játék, csak folyamat azt írja, hogy kapcsolat megszakadt, miért lehet ez?
     
  15. ЦΠÐΣRCØVΣR™

    ЦΠÐΣRCØVΣR™ Utánpótlás-írogató

    ha minden igaz jön az event
     
  16. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Most kerül be az event a játékba.
     
    ipsylon kedveli ezt.
  17. dfdgfgfgfgfgfgf

    dfdgfgfgfgfgfgf Fórum-zöldfülű

    Sziasztok a pont miért nem növekszik elvileg kénne nem ? mert 500 kezdesz és nem megy se fel se le a pont
     
  18. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, csak pvp térképeken változik a pontod.
     
  19. Khedron00

    Khedron00 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Néhány napja nem sebződnek a drónjaim a kilövések ellenére és nem vagyok biztos benne, hogy ez jó.
    Remélem, jó helyen jeleztem a bug-ot.
    Üdv
     
    Leeroy kedveli ezt.
  20. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    Ez szándékos. Időnként, egyes eventek alatt a drónok sebződését kikapcsolják.
    Mivel a Galaktikus küzdelem előtt is jelen volt, visszakapcsolás időpontját illetőleg még nem tudok információval szolgálni.