Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kedves HU-Taurus!

    Tudnál segíteni a hajóról levenni a címet! A másik hajó simán beenged EU4-re így 100% hogy ez miatt blokkolja a hajót a DO és nem enged be. Így elveszítem a helyezésem. Erről nem írt egy szót sem a DO, hogy kizár a cím megszerzésével a játékból.
    SOS
     
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Lejött rólam a cím, egyből beengedett. Akkor ezt bejelenthető hibára, mert valószínű ez a gond.
     
  3. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    amugy kicsit érdekes 2 percre beengedet azt anyi
     
  4. szisz0920

    szisz0920 Utánpótlás-írogató

    Ugyan így jártam vasárnap. Lelőttem egy címet egy "tisztességes" hajóról, kiléptem. 5 perc múlva már be se engedett a játék. Két gép van a háztartásban, 4 hajó. 3-al simán be lehetett lépni, amin a cím volt nem. Érdekes...
     
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A support válasza most jött meg. Nem tudtam, de azt mondja a pilot sheet-ben le lehet venni ezt a címet is. Ha sikerül belépned, próbáld ki.
     
  6. igen ott tudod .
     
  7. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Kedves Játékosok!

    Tudjuk, hogy rengeteg a probléma a játékkal. Azt is tudjuk, hogy mennyire idegesítő ez a helyzet (lagg, bot, nem tölt be, bugg). Ezeket folyamatosan jelentjük. Igyekszünk válaszolni a supporton is, de mivel a moderátori és az adminsághoz kötődő feladatokat a szabadidőnkben gyakoroljuk, ezért nem tudunk mindig azonnal válaszolni és közzétenni bejelentéseket.
    Van egy főállásunk, és ha hazaesünk munka utána, akkor jövünk fel és próbálunk segíteni.
    Szeretném kérni a türelmeteket. :D

    Üdv,
    Kitti
     
    Vércse és Mislix kedveli ezt.
  8. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Igen, kellemetlen lehet a klántársakat jelentgetni...arra sincs idő biztos...
     
  9. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    HU1 behalt, nem lehet belépni...
     
  10. 10lucky

    10lucky Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Mi lehet a gond?

    A játékot megnyitva a kezdő oldalra belépek/bejelentkezek, majd a játékot Start-ra kattintva elindítom, elkezd betölteni, de kiírja, hogy "A kapcsolat megszakadt." holott van internet, semmi gond nincs azzal és több laptopon is próbáltunk belépni, ám a probléma mindegyiken ugyan az. (Képet csatoltam.)
    Viszont párom karakterével egyből be tudunk lépni mindegyik gépről.

    Előre is köszönöm a válaszokat!
    [​IMG] [​IMG]
     
  11. 10lucky

    10lucky Fórum-zöldfülű

    sziasztok'..csak egy megjegyzes...a sok problemaval kapcsolatban..lehet,hogy jobb lenne,ha leallitanatok addig,amig teljesen helyre nem rakjatok..par napot mindenki kibir...meg mindig jobb,mint nap mint nap szivni vele...amikor feljovunk,nyilvan kiakarunk kapcsolodni.en legalabb is igy vagyok vele...regen nem volt ilyen gondd..10 eve leptem eloszor az oldalra...koszonom,hogy elolvastatok.kerem,fontoljatok meg a javaslatom.
     
  12. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    No no ... ezt öcsém leállítják többet az életbe nem indítják el. :D Kezd alakulni amúgy kis noszogatásra ismét repült pár bot, még a végén lesz belőle valami. Az a baj a ddos -al nem igazán tudnak mit kezdeni, arra költeni kellene nem keveset azt meg nem fognak. :oops: Khm .. akarom mondai minden IS rendben lesz ... ilyen " bizzard-os ... " soon ... " :D Röviden 1x biztos jó lesz csak győzzed kivárni. :D Kb olyan gyorsan repül mint a reportolt emberkék hogy 0-24 botolnak van akit én is írtam supportank is meg ide is azóta is ott pörög... pontosan ugyan ennyire szarják le hogy esetlegesen nem tudunk belépni / játszani rendesen. Majd kapsz esetleg némi " kárpótlást " ... kb semmit.... és érezd jól magad kategória. Fogadjátok el vagy csal mindenki vagy csendben maradunk felesleges vergődni a semmiért. Én eddig tökre azt hittem a magyar support is segít nekünk és továbbítja amiket esetlegesen írunk / panaszolunk. Gyakorlatba ebből kb semmi nem valósul meg / nem változik. Én nem mondom, hogy tényleg nem küldik el ... de HA elküldik és ennyire foglalkoznak vele ... hát ... akkor teljesen mind1 mit írsz / csinálsz a játékba. :D
    Én még mindíg csak azt tudom mondani ha játszani akarsz ezzel a játékkal menj pve szerverre ott legalább nem tudnak szarrá lőni, ott se fogsz tudni eventen érvényesülni, DE legalább tudsz normálisan " kikapcsolódni " .
    Ott van pl gbl1 szeron a Wonderful-Alice nevű játékos 2023.02.03.-án reggelt azóta állítólag 35,45 NAPOT aludt összesen 221 napból tehát a srác azt mondjátok nekem KÉZZEL játszott azóta 175,55 napot egybefüggően .... őőő .. ahha... meg a nagy lófa.... khm ... akarom mondani hihető ja tényleg :D szóval a srác kb kcsit több mint 6 napnyi időt NEM játszott a játékkal ... szerintetek oda ****** már a segge a székhez ha kézzel tolja? :rolleyes: és ez csak 1 a sok közül ... ezt nem lehet " szépíteni " hiába mondják csal kb mindenki ritka aki nem. Nem értem ezt a " bot " szűrést se akit kellene, hoyg kirakjanak a picsá.... azt nem teszik ki. X+1 ember van aki évek óra szinte vagy ténylegesen 0-24 tolja a botot és semmi... vígan játszanak tovább. Konkrétan burkoltan azt próbálom mondani, hogy 1 kalap kaki a bot szűrő. Rak ki embereket nem ez a baj csak nem azt akik ténylegesen meg is érdemelnék. Ha már szóba jött a pve szero akkor kb ott is a topp 500 játékos 99% át szerintem kérdés nélkül lehetne kirakni a fenébe... tisztelet a kivételnek!!! ügye az a kb 1 %. Ha tippelnem kellene ez a " fizet premiumot .." és instant átugorja a rendszer... valószínűleg ez megy. Szóval itt ne akarjon senki " labdába " rúgni .. csendbe lehet csúnyán fogalmazva " kussolni " a sarokba és játszogatni HA akarsz ha nem akkor sajna pá.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.23
  13. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    @10lucky
    Szia,
    Ha van rajtad cím, akkor az lesz a probléma, ezt a pilot sheetnél tudod leszedni magadról.
    Üdv,
    Kitti[/QUOTE]
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Most sem lehet belépni, tegnap belépés után rögtön megszakadt a kapcsolat... kezd Benny Hill show lenni az egész.
     
  15. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Szerver restart van. :rolleyes:
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    három éve? :)
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  17. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Jó munkához idő kell tudod. :D
     
  18. amarha007

    amarha007 Utánpótlás-írogató

    már megint mi a fax van nem tölti be egyik szervert se
     
  19. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    A hiba az Ön készülékében / szolgáltatójában van. Amúgy nem vicc jelenleg pár szolgáltatónál random megszakad a szerver kapcsolat / elérhetetlen a szerver. Én mondjuk vodafone nettel nem tapasztaltam ilyet, de rokonom másik szolgáltatóval sűrűn nyafog, hogy ledobálja meg nem lehet csatlakozni a szerverre.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.9.23
  20. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    2 napja : kapcsolat megszakadt, jelenleg nem vagy kapcsolatban a darkorbit szerverrel.
    Szóval betölt,és kapcsolódás után rögtön ezt írja ki.
    Javaslat?