Visszajelzés SpaceCup 2021 & Black Light Rangsor – Visszajelzés

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 9.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HU-Taurus

HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

Itt vitathatjátok meg a SpaceCup 2021 & Black Light Rangsor kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

2. Inquisitor

Inquisitor Utánpótlás-írogató

Nos Space cup: Borzalmasan unbalanced, a régebbi sokkalta jobb volt, mikor külön mappokra rakott be csoportokat, sokkal élvezetesebb volt :)
    Eternal ranking: Szerettem a régebbi pvp alatt és szeretem most is, nyomon tudom követni, mennyit fejlődtem játékilag és taktikailag.
    Ajánlott hajó 200+ wawere: Berseker. Überlonoknál a képességgel támadjatok csak.
    150+ ban a gyengébb játékosok használjanak berzekert. Én Centurionnal vittem, bár mások Orcusra esküsznek a képesség miatt.

HU-Taurus kedveli ezt.
  3. Sziasztok.

Lesz végre egy olyan event ahol nem csak a sz**** fullozott csalóknak szól????
    15 szintes venom mit tudna tenni??
    Fél percenkét pukk...
    Ez nem játék ez egy ***... át lehet adni a fejlesztőknek, supportnak, kitilthattok akár honnan.
    Csaló lennék, ne tartanék ettől...
    Hu-Taurus most hagy itt őket amíg ki nem idegelnek... bár te tudod.

Inquisitor kedveli ezt.
  4. Kitti

Kitti S-Moderator Team Darkorbit

Szia, Taurus jelenleg nem aktív, remélem, hogy én is jó leszek: D Megértem a kirohanásod, hiszen nekem sincs nagy hajóm, illetve a klánok miatt nem tudok spaceballozni sem. Viszont megkérlek, hogy a hozzászólásaidban ezen túl ne használj obszcén kifejezéseket. Az eventről nem mi döntünk, nekünk is csak szólnak, hogy mikor, milyen esemény lesz.

S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  5. Inquisitor

Inquisitor Utánpótlás-írogató

Amennyiben erre válaszolhatsz...
    Szóval a guard modulos ahogy mi nevezzük: vonatge... khmm igyekszem. Tiltva leszen, vagy fel kell vásároljam a szolgáltatót? :DD

A trainra a berzeker a legjobb, 15 ös 55 prominál tartok, 1-2 t magammal viszek ezekből :) most pl az volt, hogy egy nagy klán lecampelte az ÖSSZES pvp kaput. szerinted ez mennyire sportszerű? :D

Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.6.21
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása